Vzajemci Lastovka: Terme Olimia Podčetrtek, sobota 25.4.2015

Sobotno tekmo si bodo igralci Lastovke in tudi navijači, najverjetneje zapomnili ne zgolj po zmagi nad ekipo Terme Olimia, temveč tudi po kopico tehničnih napak. Te so se vrstile ena za drugo. Prva četrtina je bila skoraj cel čas tesno izenačena. Lastovki je uspelo povesti na koncu četrtine ( 25:17). Ekipa Olimja je z zagriženo igro do konca prvega polčasa zmanjšala zaostanek na 34:38.
Tretja četrtina je bila povsem v barvah Vzajemcev. Po tehničnah napakah in dveh izključitvah na strani gostujoče ekipe je Lastovka povedla z velikansko prednostjo (69:43). Kljub precejšnjemu zaostanku pa se ekipa Borisa Zrinskega ni dala in je poskušala razbiti vodstvo Domžalčanov.
Vsak znoj in trud pa je bil premalo. KK Lastovka je na koncu zasluženo slavila z 85 – 76 ((25:17, 13:17, 31:12, 16:30). Mihalič 23 (7 podaj), Mišič 20 (10 skokov); Štruc 18, Kavgić 15 (8 skokov). Sedaj ekipo Vzajemcev Lastovka čakajo še dodatne kvalifikacije za Ligo Telemach.