Člani poraženi v pokalnem tekmovanju

Članska ekipa je kljub odlični igri morala priznati premoč prvoligaškim gostiteljem iz Šentjurja.

Šentjur : Lastovka

89 :59

(17:25, 31:14, 27:13, 14:7)

Fantastičen začetek tekme, ko so naši povedli v prvi četrtini (17:25) je skazila resna poškodba v 2. napadu, ko je med prodorom Ivačič resno poškodoval gleženj in ni mogel nadaljevati. V prvih minutah druge četrtine pa so gostje pokazali najmočnejša orožja in z delnim rezultatom prvih 3 minut 17:0 prelomili tekmo. Ob polčasu je bila razlika ulovljivih 9 točk, toda v odsotnosti Janže ter nezmožnosti igranja Ivačiča je bil povratek proti tako močni ekipi nemogoč in je razlika v drugem polčasu le še naraščala do končnih 30 točk.

Kljub porazu pa lahko vsaj del tekme ocenimo kot odličen in kot napoved, da lahko fantje pokažejo še več.

POROČANJE KK ŠENTJUR

Naslednja tekma bo v soboto, 8. 10. ob 17. uri, ko bomo v dvorani OŠ Venclja Perka v Domžalah gostili ekipo Posavje-Krško.