Hrastnik : Vzajemci Lastovka 28.3.2015

Tokrat smo dosegli pričakovano zmago nad ekipo Hrastnika, ki pa se po pričakovanjih ni predala vnaprej.

Po dveh večjih vodstvih v prvi in drugi četrtini so se domačini vedno približali V prvem polčasu je igralce malce zmedla okvara semaforja in jim prekinila dober ritem v katerem so bili pred tem. Na odmor so se igralci odpravili z rezultatom 40:41 za Vzajemce Lastovko.

V tretji in četrti četrtini so igralci Lastovke jasno pokazali po kaj so prišli, igrali zelo dobro v obrambi in z hitrimi napadi ter nekaj lahkimi koši napravili dovolj veliko razliko, da so tekmo mirno zaključili. Pri Lastovki je kar 5 igralcev doseglo vsaj 10 točk (Alispahič 12, Balažic 14, Mišič 10, Marolt 16, Mihalič 11) pri Hrastniku sta največ točk dosegla Lobe in Sattler (po 13).

V dopoldanskih urah so bili v Hrastniku uspešni tudi naši pionirji U11, ki so zmagali z rezultatom 38:69. Tako je bila KK Lastovka za ekipe Hrastnika danes očitno nerešljiva uganka.